Sposoby płatności

  1. Przekaz tradycyjny – płatność przelewem na numer konta, który zostanie przesłany w mailu potwierdzającym zakup. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane, dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.
  2. Płatność za pobraniem – Płatność kurierowi w momencie odbioru zamówienia. Wybierz tę opcję, jeśli zależy Ci na najszybszej realizacji zamówienia – nie wymaga dodatkowego czasu na potwierdzenie statusu płatności, tak jak w przypadku przelewu.
  3. Szybkie płatności internetowe – kartą kredytową lub szybkim przelewem w systemie Przelewy24. Jest to bezpieczny, komfortowy i najszybszy sposób dokonywania płatności za zamówienie. Wsród sposobów płatności dostępny jest również system płatności mobilnych, dzięki któremu możesz zapłacić za zakupy używając aplikacji na Twoim smartfonie.
  4. BLIK – Wybierz ikonkę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności – gotowe! Dostępne dla klientów banków : Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank oraz PKO Bank Polski.

Uwaga! Niektóre karty płatnicze i kredytowe mogą nie posiadać opcji dokonywania płatności internetowych. W przypadku gdy karta nie posiada tej opcji, prosimy o skontaktowanie się z bankiem, który ją wydał i prośbę o autoryzację tego rodzaju kanału płatniczego.